Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums. (Uzzināt vairāk)

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.irok.lv īpašnieku SIA „IR OK PASĀKUMI”, Reģ. Nr.40103629071, juridiskā adrese: Skolas iela 38-13, Rīga, LV-1010 Latvija (turpmāk tekstā – Uzņēmums) un Pircēju, kas veic pirkumu Uzņēmuma interneta veikalā.

Veicot pasūtījumu Uzņēmuma interneta veikalā, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar distances līgumu (turpmāk tekstā – Līgums) un piekrīt Līguma noteikumiem.

  1.  Līguma priekšmets

Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti Uzņēmuma interneta veikalā.

 

  1. Preces un to cenas

2.1.   Uzņēmuma interneta veikals pārdod bērnu preces un aksesuārus.

2.2.   Preču cenas norādītas EUR (bez PVN), bez piegādes izmaksām.

2.3.   Norēķinu veidi:

2.3.1.  skaidrā naudā piegādes brīdī Uzņēmuma birojā. Kopā ar preci Pircējs saņem stingrās uzskates kvīti.

2.3.2.  ar bankas pārskaitījumu, pamatojoties uz Uzņēmuma rēķinu, pēc kura apmaksas notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Pircējs saņem stingrās uzskaites kvīti.

2.4.   Pārskaitījuma gadījumā apmaksa par preci tiek uzskatīta par veiktu dienā, kad maksājuma summa ir ieskaitīta Uzņēmuma bankas kontā.

 

  1.     Preces pasūtīšanas noteikumi

3.1.   Pasūtījumu veikšana:

3.1.1.    Pircējs izvēlas vēlamo preci, norāda nepieciešamo daudzumu un nospiež pogu "Pirkt".

3.1.2.    Kad visas preces ir pievienotas, tad Pircējs nospiež pogu “Turpināt maksājumu”, pēc kā Pircējs automātiski pāriet uz sadaļu “Pirkumu groza kopsavilkums”, kur viņam ir iespēja veikt izmaiņas – mainīt preču daudzumu vai dzēst preces.

3.1.3.    Pircējs norāda savus personas datus, adresi, uz kuru veikt preču piegādi.

3.1.4.    Pircējs izvēlas apmaksas veidu.

3.2.   Pēc pasūtījuma noformēšanas, Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem pasūtījuma apstiprinājumu.

3.3.   Darba dienās 24 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem priekšapmaksas rēķinu vai informāciju par pasūtījuma izpildes gaitu, vai piedāvājumu gadījumos, ja pasūtītās preces nav pieejamas.

3.4.   Gadījumā, ja preču piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas nav iespējamam, Uzņēmums nekavējoties nosūta informāciju uz Pircēja e-pasta adresi. Šādā gadījumā Pircējam ir tiesības saņemt iemaksāto  priekšapmaksu,  vai iegādāties citu preci  Uzņēmēja interneta veikalā.

3.5.   Uzņēmumam ir tiesības vienpusēji anulēt apstiprinātu preču pasūtījumu, ja Pircējs neveic un/vai kavē apmaksu saskaņā ar priekšapmaksas rēķinu ilgāk par 5 dienām.

 

  1.       Pasūtījuma piegādes noteikumi

4.1.   Pasūtījuma piegādes veidi:

4.1.1.    izņemšana darba dienās Uzņēmuma birojā (Skolas iela 38-13, Rīga);

4.1.2.    piegāde Rīgā ar Uzņēmēja kurjeru 1-3 dienu laikā;

4.1.3.    piegāde uz jebkuru adresi Latvijā ar kurjerdienestu 2- 3 darba dienu laikā;

4.1.4.    piegāde uz jebkuru Latvijas Pasta nodaļu Latvijā 3-5 dienu laikā.

4.2.   Pasūtījuma piegāde tiek uzsākta un nodrošināta tikai pēc apmaksas saņemšanas pilnā apmērā.

4.3.   Preces piegādes izmaksas norādītas sadaļā „Piegāde”.

4.4.   Gadījumā, ja preču piegāde pēc pasūtījuma apstiprināšanas nav iespējamam, Uzņēmums nekavējoties par to informē Pircēju, nosūtot informāciju uz Pircēja elektroniskā pasta adresi. Šādā gadījumā Pircējam ir tiesības saņemt iemaksāto  priekšapmaksa vai iegādāties citu preci Uzņēmēja interneta veikalā.

4.5.   Pircējs ir atbildīgs par sniegtās informācijas precizitāti. Uzņēmums neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad pasūtītā prece netiek piegādāta Pircējam pasūtījumā neprecīzi norādītas informācijas dēļ.

 

  1.       Atteikuma tiesības

5.1.   Pircējam ir tiesības atkāpties no Līguma 14 kalendāra dienu laikā.

5.2.   Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

5.2.1.    Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un, tas ir noticis nepareizi, to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

5.2.2.    Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

5.2.3.         Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu info@irok.lv.

5.2.4.    Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

5.2.5.    Pircējam ir pienākums saglabāt gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.

5.2.6.    Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja birojā (Skolas iela 38-13, Rīga) pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

5.3.   Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

5.4.   Atgriežot preci, Pircējs sedz visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus.

5.5.   Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības preces brāķa vai neatbilstošas preces gadījumā, visus ar preču atgriešanu saistītos izdevumus sedz Uzņēmējs.

5.6.   Pircējam ir tiesības saņemt samaksāto naudu, ja ir izpildīti sekojoši preču atgriešanas noteikumus:

5.6.1.    ir aizpildīta un nosūtīta un/vai iesniegta Preču atteikuma veidlapa;

5.6.2.    7 (septiņu) dienu laikā no atteikuma iesniegšanas nelietota prece oriģinālajā iepakojumā un ar visiem oriģinālajiem marķējumiem ir nosūtīta vai personīgi nogādāta Uzņēmēja birojā.

 

  1.       Garantija

Visām precēm ir noteikta ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, uzrādot Uzņēmēja izrakstītā rēķina apmaksas kvīti, ja prece pirkta ar pārskaitījumu, vai EKA čeku, ja prece veikta skaidrā naudā. Garantija neattiecas uz gadījumu, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas, kopšanas vai nolietošanās dēļ. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, rakstiet klientu apkalpošanas dienestam info@irok.lv.

 

  1.       Citi noteikumi

7.1.   Uzņēmums nekvalitatīva un/vai neatbilstošas preces gadījumā atmaksāt Pircējam viņa samaksāto preces vērtību un preces atgriešanas izdevumus.

7.2.   Uzņēmuma interneta veikala preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāja sniegtās specifikācijas, un var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām, modifikācijas vai komplektācijas maiņas.

7.3.   Uzņēmuma interneta veikalā apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Cenas un preču piedāvājums var tikt mainīti bez brīdinājuma.

7.4.   Preces izskats var atšķirties no katalogā redzamā.

7.5.   Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

7.6.   Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs Uzņēmuma interneta veikalā ir akceptējis Līguma noteikumus, iegādājoties Preci.

 Preču atgriešanas veidlapa