Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums. (Uzzināt vairāk)

Par mums

Kas mēs esam - mēs labāk izsakāmies dzejā :)

Es - Ilze un es - Karīna,

Mēs abas kā no satīna.

Tik nelieli spridzeklīši esam

Un svētkos prieku visiem nesam.

Un tāpēc uzņēmums mūsu

"IR OK PASĀKUMI" priekš Jums

Iedzīvinās enerdžaizeri ikvienā,

Iepūtīs optimismu svētku dienā.

Nav noguruma mums nemaz, 

Ar pasākumu vadīšanu ir par maz.

Mēs bērnus un viņu vecākus gribam priecēt,

Tālab tirgojam vēl kvalitatīvas bērnu preces.

Mēs gribam, lai jaunās māmiņas

Nedzīvo kā uz vientuļas saliņas.

Ar saviem un profiņu padomiem labiem

Apmācīsim ikvienu māmiņu uz vairākiem gadiem.

MĒS - Divas enerģijas bumbiņas

Mēs esam kaislīgi, radoši, un ticam, ka spējam ko mainīt...piedāvājot labākos produktus, kas ir uzticami un efektīvi. Darbojamies, lai iepriecinātu ģimenes, padarītu ikdienu vieglāku un patīkamāku. Viss, ko mēs darām, kalpo vecāku vajadzībām, domājot par "sīkumiem". Pašlaik esam sākuma stadijā, bet augsim, attīstīsimies, paplašināsimies no dienas dienā, lai sniegtu Jums labāko. Tādēļ aicinām Jūs iepazīties ar mūsu mājas lapu.

Mērķis – atvieglot jauno vecāku ikdienu, piedāvājot aktuālāko un nepieciešamāko bērniņa gaidīšanas un audzināšanas laikā

Vēsture:

Darbojamies kopš 2013. gada, viss sākās ar ideju par pasākumu vadīšanu un organizēšanu. Esam novadījušas un palīdzējušas noorganizēt daž ne dažādus pasākumus. Kāzas, team building, bērnu ballītes, jubilejas u.c. pasākumus.

Tirgū ar saviem pasākumiem izceļamies ar to, ka katram no tiem tiek piešķirta ļoti personīga un padziļināta analīze, lai galā šis pasākums apmierinātu klienta viskvēlākās vēlēšanās.

Tā kā vienai no īpašniecēm ir šajā laikā piedzimis bērniņš un viņa ir saskārusies ar nepietiekamo, dārgo, nepārskatāmo bērnu preču piedāvājumu Latvijas tirgū, nolēmām savu uzņēmuma darbību paplašināt, piedāvājot kvalitatīvas, no laba materiāla un izejvielām radītas bērnu preces ļoti pārskatāmā, viegli variējamā internet-veikalā.

Esam no tiem, vecākiem, kas vēlas saviem bērniem bērnību ar rotaļlietām, kas attīstīs un izglītos, radīs neviltotu prieku, piepildīs ikdienu un atturēs no mūsdienu uzmācīgajām tehnoloģiju tendencēm. Saskārāmies ar situācijām, kad nebija iespējams dabūt kāroto, atbilstošā kvalitātē un radās nepieciešamība meklēt preces ārzemju mājas lapās, gribam to mainīt. Radīt vietu – viss vienuviet. Tirgus tiešām ir plašs, bet tik un tā, ir lietas, kas pietrūkst, tādēļ domājot par visu vajadzībām un vēlmēm nonācām pie sava interneta veikala izveides. Tā, kā viss ir saistīts, tad ir radies lielisks apvienojums, Jūs šeit varat iegādāties ne tikai preces Jums un Jūsu mazulim, bet smelties idejas un saņemt sev personalizēta pasākuma izveidi, dažādus padomus un citas noderīgas lietas. 

Rekvizīti:

SIA "IR OK PASĀKUMI"

Reģ. Nr. 40103629071

Banka AS „Swedbank”, kods: HABALV22

Konts: LV81HABA0551035914652

 

Juridiskā adrese:

Skolas iela 38-13, Rīga, LV-1010 Latvija

Tālrunis:   + 371 26 337 589

                 +371 29 336 802,

E-pasts: irokpasakumi@inbox.lv

Misija

Atvieglot apjukušo jauno vecāku ikdienu, piedāvājot aktuālāko un nepieciešamāko bērniņa gaidīšanas un audzināšanas laikā.Vīzija

Mēs vēlamies kļūt par Jūsu ikdienas palīgu

Vērtības

GODĪGUMS UN UZTICAMĪBA - šīs divas vērtības ir pamatā jebkurai veiksmīgai sadarbībai.Uzskatām, ka bez šīm vērtībām nav iespējams izveidot veiksmīgu uzņēmējdarbību.

CILVĒKS - visa pamatā vienmēr ir cilvēks. Gan darbinieks, gan klients. Mēs gribam, lai mūsu klienti – galvenokārt jaunās māmiņas -  jūt un redz individuālu attieksmi, kā arī gala klients – mazais bērniņš – ir apmierināts ar uzdāvināto vai nopirkto preci.

KVALITĀTE - zinām, ka tikai kvalitāte spēj nodrošināt uzņēmuma veiksmīgu attīstību ilgtermiņā, jo kvalitāte ir tas, ko mūsu klienti sagaida, redz un novērtē.

ATTĪSTĪBA - mēs zinām, ka viss mainās un tieši tāpēc mēs rūpējamies par to, lai mūsu uzņēmums sekotu līdzi jaunākajām tendencēm. Apmeklējam nozares izstādes un konferences.